Przejdź do treści

Dyżury aptek głogów


Program premierowy 2014-08-01

18:00: Blok reklamowy
18:01: W obiektywie - serwis
18:14: Sport
18:17: Pogoda
18:21: Horyzonty Kulturalne
18:39: Gdzie szukac pomocy?
18:49: Budują od 15 lat
18:57: Stachuriada 2014
19:12: Blok powtórkowy

Poradnik Abonenta
Prosto z mostu
Prezydencki Raport
Kurier wschowski
GALH
Kurier przemkowski
Echa Ziemi Głogowskiej
SM Nadodrze - poradnik
Pomarańczowo-Czarni
PWiK
PWSZ
Horyzonty kulturalne

Kraj Głogów Góra Kotla Kożuchów Przemków Wschowa Sława

Awaria na portalu www.tv.master.pl

Głogów

 Redakcja TV Master informuje, że wystąpiły problemy techniczne na portalu www.master.pl. Materiały filmowe na stronie nie będą publikowane do poniedziałku (04.08.2014 r.). Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

NIE PRZEKONALI OPOZYCJI

Głogów

 Ponad półtorej godziny trwała dyskusja na temat przeznaczenia kolejnych milionów na budowę kanalizacji i dróg na osiedlach Krzepów, Widziszów i Nosocice. Uzasadnienie oraz argumentacja zaprezentowana na wczorajszej sesji nadzwyczajnej przez z-cę prezydenta, Leszka Rybaka nie przekonała opozycji. Ta zgłosiła potrzebę przedstawienie szczegółowych danych dotyczących finansowania tej inwestycji. Ostatecznie do głosowania uchwały nie doszło, sesja została przerwana a rajcy spotkają się w najbliższy wtorek by ponownie zająć się tym tematem.

GDZIE SIĘ BAWIĆ?

Głogów

 Czy w Głogowie brakuje placów zabaw? Na pewno na osiedlach Piastów Śląskich – mówią mieszkańcy, szczególnie ci, którzy w te wakacyjne dni spędzają czas ze swoimi dziećmi na dworze. Sprawdziliśmy czy maluchy mają się tam gdzie bawić.

DOBRZE ZACZĄĆ

Głogów

 To będzie historyczne wydarzenie dla głogowskich piłkarzy i sympatyków futbolu. Już jutro pomarańczowo-czarni zainaugurują swój start w rozgrywkach piłkarskich I ligi. Na własnym stadionie podejmą Termalikę Nieciecza. Ireneusz Mamrot, trener Chrobrego jak i piłkarze zapowiadają walkę o trzy punkty.

Poleci tylko zimna woda

Głogów

 Przypominamy mieszkańcom Głogowa, że od poniedziałku, czyli 4 sierpnia miasto będzie pozbawione dostaw ciepłej wody. Powodem są prace modernizacyjne głównej magistrali, które wykona Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej z Legnicy. Ciepłej wody w kranach może nie być nawet przez tydzień, czyli do 11 sierpnia.

Przerwali sesję

Głogów

 Dziś w serwisie powiemy także o przerwanej wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Głogowie. Tym samym nie głosowano nad przeznaczeniem dodatkowych środków na dokończenie inwestycji na osiedlach: Nososice, Krzepów i Widziszów.

Powalczą o pierwsze punkty

Głogów

 Głogowscy piłkarze są przygotowani do sobotniego rozpoczęcia swoich występów w I lidze. Pierwszym rywalem pomarańczowo-czarnych będzie Termalica Nieciecza. Więcej o meczu dziś w serwisie.

Głogowskie obchody 70. rocznicy Powstania Warszawskiego

Głogów

 "Jutro, 1 sierpnia 2014 roku w 70 rocznicę Powstania Warszawskiego Głogów oddaje Hołd Bohaterom Powstania. W tym wyjątkowym dniu, „zatrzymajmy się” na chwilę. O godzinie 17:00 zawyją syreny. W Myślach, w Modlitwie oddajmy Cześć Obrońcom Ojczyzny – Żołnierzom z Powstania Warszawskiego!" - tymi słowami członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów zapraszają głogowian na obchody rocznicy Powstania Warszawskiego.
Obchody odbędą się o godz.17.00 pod Ratuszem.

Miedziowy Kurier

Głogów


 Dziś po serwisie zapraszamy Państwa do obejrzenia kolejnego odcinka Miedziowego Kuriera. Tym razem pokażemy modernizację pirometalurgii w Hucie Miedzi Głogów I.

CHCĄ DO KOALICJI

Głogów
O2014/07/2014_07_31_radni_pis_janosikowe_koalicja.jpg

 W tamtym roku 2 mln 700 tysięcy, w tym ponad 5 mln. Tyle pieniędzy wypłynęło z powiatu głogowskiego w ramach tzw. janosikowego. Radni PiS postanowili spróbować ograniczyć wypływanie tych środków z budżetu powiatu. Złożyli projekt uchwały do przewodniczącego rady w sprawie przystąpienia do koalicji powiatów, które zamierzają złożyć do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o przyjrzeniu się spornym zapisom ustawy dotyczącej tej daniny.

Więcej informacji 2014_07_31_1_radni_pis_janosikowe_koalicja_02   Odtwarzaj