Informacja: Tym razem na rowerzeBiblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie zaprasza wszystkich miłośników książek i rowerów na II Rajd Rowerowy, w ramach ogólnopolskiej akcji "Odjazdowy Bibliotekarz". Wydarzenie jest propozycją dla każdego (nie trzeba być uczniem, ani studentem- wystarczy rower i chęci). Udział w rajdzie jest całkowicie bezpłatny. Nie trzeba wcześniej deklarować swojego uczestnictwa


Tegoroczna edycja tej akcji rozpocznie się na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, dnia 11 czerwca, o godz. 11:00, a zakończy na Dendrofarmie w Dalkowie, gdzie na uczestników będą czekać liczne atrakcje: ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursu sportowe i czytelnicze z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce-skakańce, malowanie twarzy, Tygrysek Chrobrego Głogów.


Zgłoszenia osób, które chcą skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia na czas trwania rajdu są przyjmowane do dnia 8 czerwca br., w Bibliotece PWSZ w Głogowie, e-mailowo: s.mysliwiec@pwsz.glogow.pl lub pod numerami tel. 76 832 04 24, 76 832 04 23.